Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

WYNIKI KONKURSÓW OFERT 2019

OGŁOSZENIA O WYNIKACH KONKURSÓW OFERT:

 

PDFOgłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia diag_lab_mikro.pdf (69,80KB)  - Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne w zakresie wykonywania diagnostyki laboratoryjnej i badań mikrobiologicznych dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

 

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 23.12.2019

 


 

PDFOgloszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania.pdf (107,82KB) - Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne anastezjologiczne dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 18.12.2019

 


 

OGŁOSZENIE - w trybie konkursu ofert na świadczenia zdrowotne anastezjologiczne

PDFOgłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania2.pdf (42,98KB)  - Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne lekarskie chirurgiczne dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 08.10.2019

 


 

PDFOgłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania.pdf (101,24KB) -  Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne pielęgniarskie w Namysłowskim Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

 

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 30.09.2019

 


PDFRozstrzygnięcie postępowania na świadczenia lekarskie chirurgiczne.pdf (88,21KB)  Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne lekarskie chirurgiczne dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 23.08.2019

 


PDFRozstrzygnięcie.pdf (41,61KB)  -  Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne w zakresie wykonywania rentgenodiagnostyki dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

 

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 22.07.2019